Info

Rád se dívám na okolní svět objektivem kamery, protože v tu chvíli dělám to, co mě nejvíc baví. Velice mi záleží na osobním přístupu, rád naslouchám přáním klientů a tato přání měním v realitu. Snažím se tvořit videa kreativně, originálně a zároveň zachytit skutečnou atmosféru děje. Nezáleží, jestli se jedná o svatební video, reklamu, hudební videoklip, nebo cokoli jiného. Ze všeho nejdůležitější je vaše spokojenost.

Kvalitní technické zázemí zdaleka není při natáčení to nejdůležitější, ale v mnohém pomůže. Abych mohl vaše přání zrealizovat podle představ, používám kvalitní moderní techniku se spoustou příslušenství, díky kterému můžu tvořit velmi zajímavé a efektní záběry. Vy tak můžete být daleko odvážnější ve svých požadavcích.

Přestože se věnuji převážně tvorbě svatebního videa, portfolio mých služeb je velmi široké. Pokud vás moje tvorba zaujala a rádi byste zjistili podrobnější informace, budu rád, když mě oslovíte telefonicky nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

Petr Pobořil

Aktuality

Vážení přátelé, budoucí nevěsty a ženichové. Mám pro Vás skvělou zprávu. Přijímám objednávky na rok 2016 a při splnění určitých podmínek Vám nabízím slevu 30% na Vaše svatební video od Magicfilm.cz. Pokud by Vás nabídka zaujala napište si pro cenu Vašeho svatebního videa a upřesnění podmínek pro získání slevy z kontaktního formuláře nebo pošlete kontakt a já Vám zavolám. Těším se :-)

Petr

Dva vášniví "koloběžkáři", Míša s Michalem, jsou neobyčejný pár, který prostě nemohl mít obyčejnou svatbu. Jejich den "D" se konal téměř přesně rok od zásnub, které proběhly stylově v Paříži, místo snubních prstenů si nasadili krásné hodinky a jako místo, kde si řekli své ANO, si vybrali nádherné prostředí statku v malé vesničce Blažejovice. Parta přátel a rodinných příslušníků se postarala o skvělou zábavu a podtrhla nevšední atmosféru této svatby.

27. září 2014 Statek Blažejovice

Obrázek galerie

Když jsem se dozvěděl, že Martina s Pepou čekají asi 170 hostů, bylo mi jasné, že to bude velké. A taky bylo. Na svatbě mezi valašskými kopci tekla slivovice proudem už od rána, zpívalo se a bylo veselo. Obřad proběhl stylově a originálně na fotbalovém hřišti a oba hlavní hráči svým "ANO" spolu vstřelili krásný gól. Neskutečná atmosféra...a jak trefně poznamenal oddávající - "Martino, Pepo, tento match budete ode dneška hrát jako špičkový sehraný team"... Jen malému Tobiáškovi to bylo tak nějak jedno :-)
Valašská Polanka, 6. září 2014

Obrázek galerie

Svatba dvou skvělých mladých lidí protkaná valašským nářečím a vůní slivovice. Míšu s Láďou do společného života svezl krásný prototyp vozu Tatra 603 A Ecorra, který je jediný na světě...a stejně jedinečná je i jejich láska.

Starý Jičín, 9. srpna 2014.

Obrázek galerie

Váš svatební USB Flash-disc může vypadat třeba takto (pro zvětšení klepni na obrázek)...

Obrázek galerie

Maximálně pohodová svatba v překrásném prostředí Hamerského jezera. Obřad proběhl na dřevěném molu, což bylo pro všechny, včetně mě, docela napínavé... stačil jeden chybný krok :-). A potom uvolněná atmosféra v pártystanu, kterou nezkazila ani průtrž mračen. Lucka s Láďou byli naprosto skvělí, moc jim děkuji za nezapomenutelný zážitek.

Hamr na jezeře, 11. července 2014
Canon 70D, Canon 17-55 2,8 IS, Canon 70-200 L 2,8 IS

Obrázek galerie

Krátký klip v sekci "Ostatní" - Starý dům a prababička

3. srpna 2014 Ratiboř

Obrázek galerie

Do sekce "Svatby" byla přidána také delší verze svatebního videa Júlie a Václava. Tak mrkněte...

Obrázek galerie

Svatba Júlie a Václava

Krásná mezinárodní česko-slovenská svatba dvou krásných lidí. Od rána si s námi trošku hrálo počasí, hustý déšť se střídal se slunečnou oblohou, což vytvářelo krásné scenérie nad beskydskými kopci. Júlia s Vaškem si svůj den nenechali deštěm pokazit a skvěle si ho užili. Myslím, že přesně takhle si svoji svatbu představovali.

Kdy: 14. června 2014
Kde: Hotel H-resort Kunčice pod Ondřejníkem, kostel Čeladná

Na klip se můžete podívat ve svatební videogalerii.

Obrázek galerie

11.5.2014 - Navštivte, prosím, i novou stránku "Magic film" na Facebooku https://www.facebook.com/magicfilm.cz . Pokud se Vám moje práce líbí, můžete přidat "LIKE"...

Obrázek galerie
9.5.2014 - Vážení přátelé, od dnešního dne jsou zprovozněny webové stránky www.magicfilm.cz, které nahrazují stránky www.videoprotebe.cz. Také došlo k přejmenování studia "PPstudio-videoprotebe" na "Magic film". Těším se na další spolupráci a děkuji za vaši přízeň.

Petr Pobořil
Obrázek galerieObrázek galerie